25 stycznia 2016

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe - mentoringStudia podyplomowe „Mentoring”

Zachęcamy do uczestnictwa w autorskim programie studiów podyplomowych w dziedzinie mentoringu. Zdobądź kompetencje pomocne w Twoim biznesie oraz prestiżowy certyfikat mentora.

Dzięki uczestnictwu w naszym autorskim programie studiów podyplomowych uzyskasz wachlarz kompetencji niezbędnych do wypełniania z sukcesem coraz bardziej zyskującej na znaczeniu, prestiżowej roli mentora. Dowiesz się również jak wdrożyć kulturę mentoringu w swojej organizacji, co może przełożyć się m.in. na poprawę relacji, zwiększenie produktywności i wyłonienie liderów, którzy pomogą w jej rozwoju.

Studia podyplomowe „Mentoring i sukcesja gospodarcza”

Są to studia podyplomowe z zakresu mentoringu, rozszerzone o zagadnienia sukcesji gospodarczej. Oprócz korzyści analogicznych jak w przypadku studiów na kierunku mentoring, nabędziesz praktyczną znajomość zagadnień związanych z sukcesją gospodarczą, co może być punktem wyjścia do profesjonalnego zabezpieczenia swojej firmy na wypadek poważnych zdarzeń losowych.

Grupy docelowe:

  • Studenci zainteresowani rozwinięciem swojego potencjału mentorskiego;
  • Menedżerowie (Duże, Średnie Firmy);
  • Szefowie Firm, Szefowie Zespołów (Sektor MŚP, Firmy Rodzinne);
  • Właściciele zainteresowani problematyką sukcesji;
  • Szefowie oraz Menedżerowie Firm, planujących ekspansję;
  • Zaawansowani Konsultanci, Trenerzy, Coachowie.

Zapisy:

Wkrótce zamieścimy więcej informacji na temat Uczelni, z którymi współpracujemy oraz możliwości zapisów na zajęcia. Jeżeli chcesz otrzymać te informacje niezwłocznie po ich publikacji, skontaktuj się proszę z nami i pozostaw swoje dane.